LKS Nefryt Jordanów - strona nieoficjalna

1 Mecz , 1 Wygrana

• autor: Nitrek, 2011-09-09 21:54

W sobotę 10 września o godzinie 11.00 ruszyła 1 kolejka A klasy juniorów. Na inauguracje młodzi nefrycianie roznieśli benjaminka z Żurawiny aż 13 : 0.Od pierwszych minut inicjatywę na boisku przejęli gospodarze, którzy mimo częstych ataków na bramkę gola zdobyli "dopiero" w 18 minucie, po ładnej asyście Szweja do Włodka.Po 1 bramce kilka fajnych akcji mieli Siwy, Włodek, Szewju i Rysiu, ale w bramce był dobrze dysponowany bramkarz. Przed gwizdkiem na przerwę doczekaliśmy się drugiej bramki, którą po dobitce strzału Siwego strzelił Włodek.W przerwie meczu Nefryt dokonał dwóch zmian: w obronie Gapka zmienił Ivan, a Ryśka Ocznik, który zamienił się pozycją ze Szwejem i poszedł do ataku.Drugą połowę gospodarze zaczęli bardzo zespołowo, co spowodowało, że prawie każda akcja zamieniała się w bramkę. Bramkę na 3 : 0 po asyście Ocznika strzelił Włodek, kolejnego gola po pięknym lobie trafił Ocznik.  Po paru minutach z boiska zszedł dobrze grający Rekin, którego zmienił Adi. W 58 min padła kolejna, już 5 bramka, którą trafił Siwy bo asyście Włodka.w 61 min było już 6 : 0  po sytuacji sam na sam Ocznika z bramkarzem. Siódmą bramkę chwilę potem strzelił znów Włodek. W 65 min na boisko za Włodka wszedł Tapczan, który zarazo po wejściu na boisko wpisał się na listę strzelców, po pięknym strzale.kolejną bramkę strzelił po raz kolejny Ocznik. W 70 minucie Bęsiu zmienił świetnie grającego Turka, a zaraz po zmanie głupiego karnego zrobił obrońca gości dotykając piłkę ręką. Jedenastkę na gola zamienił bramkarz - Kondziu.ostatnie 5 min meczu to popis strzelecki Tapczana, który trafił jeszcze dwie bramki, a już w doliczonym czasie wynik na 13 : 0 ustalił Szczeniak.

Za pośrednictwem serwisu futbolowo.pl utworzyliśmy stronę, która mamy nadzieję stanie się forum wymiany informacji dotyczących naszego klubu. Strona jest obecnie w fazie budowy, więc prosimy wszystkich zainteresowanych o cierpliwość.

autor: ~maly 2011-09-14 12:56:12

avatar gitara, ale nie dawaj "ksywek" tylko pełne nazwy zawodników. Bedzie lepiej to wyglądać i schludniej.

autor: ~jacca 2011-09-16 23:18:46

avatar hehe dobrze to ulozyles ;)

autor: super_t 2012-02-28 18:56:34

Profil super_t w Futbolowo 100PLN ZA REJESTRACJE NA ZAKŁADY!!!!! >>> 100pln.blogspot.com

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

BKS Borów KS Żórawina
Energetyk Siechnice 0:1 Ognisko Przeworno
Borek Strzeliński 2:9 Nefryt Jordanów

Trening
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.